MTÜ  Järva Arengu Partnerid

 

Eesti English Русский«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv

                  

 JAP KOOSTÖÖPARTNERID
  

      


MAAMAJANDUSE ANALÜÜSI OSAKOND
 MAAELU VÕRGUSTIKUTÖÖ OSAKOND


    


   

 

   
 
Esimene Järvamaa Avatud Käsitöökodade päev toimub 22.septembril! Vaata siit.
2018 sügisvoor ettevõtjatele on avatud 01.september kuni 07.september 2018 kell 15.

2016 Piirkonna ühisturunduse korraldamine


Piirkonna ühisturunduse korraldamine

Juhtpartner LJKK, Partner JAP
Viitenumber: 619316510024
 
MIDA?
Piirkonna ühisturunduse korraldamise koostööprojektiga viiakse ellu Leader tegevuspiirkondade arengustrateegiate ja Järvamaa kohaturunduse strateegia 2020 ühisosa piirkonna ühisturunduse  valdkonnas.
 
Projektiga luuakse võimalus piirkonna ettevõtjatel, aktiivsetel taludel ja ettevõtlike kodanikeühenduste esindajatel osaleda Avatud talude päeval, Arvamusfestivalil ning korraldatakse turundusüritus Järvamaa päevad Tallinnas aastatel 2016-2018.
Aastatel 2016-2018 korraldatakse ettevõtjate suveseminare (kokku 3 tk), lisaks korraldatakse aastatel 2017 ja 2018 liikmetele talve- ehk koostööseminarid ning väiksematele huvigruppidele mõeldud temaatilisi ideereise (vähemalt 2).
 
Järvamaa kui südamaa reklaamimiseks valmistatakse Südamaa südame minimudel, mida saab kasutada erinevatel turundusüritustel.
Piirkonna esinduslikumaks reklaamimiseks ning paremaks toodete tutvustamiseks soetatakse Järvamaa sümboolikaga (Lõuna- Järvamaa piirkonnaga sarnased)  T-särgid, mida saab kasutada kõigil  erinevatel sündmustel ning uuendatakse reklaamtrükised ja logotooted. 
 
Koostööprojekti edukaks elluviimiseks moodustatakse kahe tegevusgrupi ühine töörühm, kuhu kuuluvad  JAP ja LJKK töötajad ning projektijuhid.
 
EESMÄRK:
Piirkonna majandus on elavnenud ning piirkonna aktiivsed inimesed ja kohalikud ettevõtjad on motiveeritud rohkem koostööd tegema.
Piirkonna ettevõtjatele on loodud võimalus klientidega suhtlemiseks ja -kontaktide loomiseks.  Järvamaal tegutsevad ettevõtted ja nende toodang on tuntud ka väljaspool maakonda.

TULEM:
Avatud talude päeva külalisi on igal aastal vastu võtnud 3 - 5 talu JAP tegevuspiirkonnast.
Järvamaa Leader tegevusgruppide võrgustike poolt ettevalmistatud ja koordineeritud arutelud ühises telgis Arvamusfestivali päevadel perioodil 2016-2018 on olnud osalejaterohked, põnevad ning piirkonnale kasulikud.
Tänu oskuslikule turundusele ja piisavale reklaamile on Järvamaa päevad Tallinnas perioodil 2016-2018 hästi õnnestunud, Järvamaa kultuuriprogramm on pealinlaste poolt hästi vastu võetud ning Järvamaa on saanud hulgaliselt positiivset reklaami.
toimunud 3 ettevõtjate suveseminari
toimunud 2 talveseminari ühingu aktiivsetele liikmetele
toimunud 2 huvigrupipõhist ideereisi
Erinevatel üritustel reklaamitakse Järvamaad soetatud Südamaa südame minimudeliga
Soetatud on 200 erinevas suuruses Järvamaa sümboolikaga T-särki Järvamaa turundusega seotud sündmustel kasutamiseks
Soetatud on ajakohased piirkonda ja tegevusgruppi tutvustavad trükised ja logotooted.
 
KELLELE?
Tegevuspiirkonna ettevõtjad,  mittetulundusühingud ja omavalitsused, kes saavad vahetada kogemusi ja saavad uusi ideid piirkonna arendamiseks, laiendada toodete ja teenuste turgu, teha reklaami piirkonna elukeskkonnale, piirkonnale kui turismipiirkonnale.
 
VAHENDID: Kogusumma 32 460, toetus 29 214 €.